Advent u Stocu 2022

– 26. studenoga – subota – u 18:00 sati – Središte grada (borić kod spomenika – jaslice i adventske svijeće na Trgu ispred Korone) – Blagoslov adventskih svijeća i kićenje borića.

– 27. studenoga – nedjelja – u 17:00 sati – Sarsenterum – Pripovjedačica – Božićna priča /Priča o Isusovu rođenju i djetinjstvu/.

– 2. prosinca – petak – u 18:00 sati – Kulturni centar Stolac (KCS) – film za djecu božićnog karaktera.

– 3. prosinca – subota – u 12:00 sati – Ulica ispred gradske uprave – humanitarno kuhanje – Prihod za najpotrebnije u Stocu i okolici. U 20:00 sati – Ulica ispred gradske uprave – koncert (nastupa jedan bend ili jedna klapa)

– 4. prosinca – nedjelja – slobodan dan za neki program

– 9. prosinca – petak – u 18:00 sati – Sarsenterum – duhovni program – voditelj i predavač don Mladen Šutalo.

– 10. prosinca – subota – u 17:00 sati – KCS – program za djecu (kazališna predstava ili film za djecu božićnog karaktera)

– 11. prosinca – nedjelja – slobodan dan za neki program

– 16. prosinca – petak – slobodan termin za neki program

– 17. prosinca – subota – u 18:00 sati – Ulica ispred gradske uprave – otvaranje kućica – pjevači Ivan Brač i Ema Raguž.

– 18. prosinca – nedjelja – 16:00 sati – Trg ispred kafića „Korona“ – nastupi folklornih i pjevačkih skupina iz župa Ispovijedne skupine i Bune.

– 29. prosinca – četvrtak – u 19:00 sati – Otvaranje Kulturg centra Stolac i Božićni koncert: Pozdravni govor gradonačelnika – otvaranje KCS – Božići koncert /Mostarski tamburaški orkestar – zborno pjevanje – klapsko i solo pjevanje – domjenak u San Pieru – druženje kod Adventskih kućica.