Župa Svih Svetih Aladinići

Večer slavljenja pred presvetim

Upravo na nedjelju Krista Dobrog Pastira, u župnoj crkvi Svih Svetih u Aladinićima, upriličena je večer slavljenja i molitve pred Presvetim i blagoslov svih prisutnih vjernika, kao i cijele župe. Slavljenje je predvodio naš župnik don Marin Krešić, od 20 do 21 sat. Okupljeni oko Gospodina, vjernici su molili za svetost naših obitelji, nova duhovna zvanja, kao i za naše duhovne pastire da ostanu vjerni Kristu i njegovoj Crkvi.

Kroza molitvu i pjesmu, slavili smo Božju prisutnost u našim životima, te molili za njegovo vodstvo. Nakon što smo primili zajednički blagoslov, imali smo mogućnost primiti i pojedinačni blagoslov preko posvećenih svećeničkih ruku.

Nek nas Gospod blagoslovi, licem svojim obasja i nek nas čuva. Pogled Svoj nek na nas svrati i da nam mir…
Daniela Raguž