Župa Svih Svetih Aladinići

Hodočašće zbora mladih

U srijedu, 17. svibnja pjevači Zbora mladih iz naše župe hodočastili su u Travnik i Novi Travnik. Po dolasku u Travnik dočekao nas je don Jakov Kajinić, duhovnik u sjemeništu.

Don Jakov nas je upoznao s poviješću travničkog sjemeništa i o životu sluge Božjeg Petra Barbarića, koji je umro na glasu svetosti. Nakon obilaska sjemenišne crkve, posjetili smo grob sluge Božjeg Petra Barbarića i uputili svoje molitve.
Nakon Travnika smo se uputili u župu Uzašašća Gospodinova u Novom Travniku. Tu nas je dočekao župnik don Marko Majstorović i upoznao nas o životu i povijesti župe. Misno slavlje u župnoj crkvi na uočnicu svetkovine Uzašašća Gospodinova predvodio je don Marin Krešić, a liturgijsko pjevanje animirao je Zbor mladih.

Nakon sv. Mise Zbor mladih je održao duhovni koncert i tako smo zahvalili župniku i svim župljanima na srdačnom gostoprimstvu. Zbor mladih je svojim nastupom oduševio sve prisutne u crkvi.