Župa Svih Svetih Aladinići

Biskupski susret dječjih zborova

U subotu, 30. rujna 2023., u župi sv. Tome Apostola u Mostaru, organiziran je biskupijski susret dječjih zborova. Iz devet župa sudjelovalo je više od 300 djece. Na susretu je nastupao Dječji zbor iz naše župe sa dvije skladbe: “Novo nebo” i “Mi želimo uzdići Isusa”.

Na početku susreta okupljenima se obratio biskup mons. Patar Palić. Biskup Petar zahvalio je domaćinu ovoga susreta župniku don Damiru Pažinu, svim voditeljima dječjih crkvenih zborova kao i njihovim župnicima na njihovoj ljubavi i trudu. Okupljene pjevače potaknuo je da i dalje, na najljepši način, na nedjeljnim svetim Misama svojom pjesmom veličaju Gospodina i raduju se svakom međusobnom susretu.

Program ovoga susreta animirao je generalni vikar don Nikola Menalo.
Nakon susreta organiziran je ručak i druženje za sve sudionike.