TREĆA VEČER TRODNEVNICE-UOČNICA

img_2907U ponedjeljak 31. listopada na treću večer duhovne obnove za svetkovinu Svih svetih, uočnica, veliki broj župljana je pristupio sakramentu pomirenja. Na raspolaganju za ispovijed su bili ovi svećenici: don Ivo Šutalo, don Damjan Raguž, don Rajko Marković, don Gordan Božić, don Marko Šutalo i don Ante Čarapina. Za to su vrijeme naši krizmanici zajedno s ministrantima predmolili krunicu. Liturgijsko pjevanje je predvodio dječji zbor kojega vodi Božena Goluža. Liturgijska čitanja su preuzeli krizmanici. Sveto misno slavlje je predvodio don Ivo u zajedništvu s don Antom i don Markom . Kao i prethodnih večeri don Ivo je kroz poučne priče nastojao približiti važnost vjerničkog života i prijateljevanja s Isusom. Don Ivi iskreno zahvaljujemo što je predvodio ovu duhovnu obnovu. Vjerujemo da ćemo puno toga ponijeti u svoj život.
Nakon svete mise u pastoralnom centru bl. Ivana Merza, naš župnik don Marko, nastojao je slikom i riječju prikazati hodočašće u Santiago de Compostelu, na grob sv. Jakova apostola. Okupio se veliki broj ljudi koji su se željeli duhovno obogatiti kroz ovo izlaganje.