DRUGA VEČER TRODNEVNICE

img_2889U nedjelju 30. listopada u župi smo prije podne slavili svete mise u 8 sati na Aladinićima i 9,30 sati u Bobanovu. Večernji termin je bio rezerviran za drugu večer trodnevnice. Krunicu su zajedno s ministrantima predmolili ovogodišnji prvopričesnici. Večeras je bilo više svećenika koji su došli pomoći ispovijedati: don Ivo Šutalo, don Anđelko Planinić, don Neđo Krešić, don Rajko Marković, don Damjan Raguž, don Ivan Štironja, don Slaven Ćorić, don Gordan Božić, don Ante Čarapina i don Marko Šutalo. Veliki broj vjernika u ovoj Godini milosrđa je pristupio sakramentu pomirenja. A don Ivo je u propovijedi govoreći o Zakeju sve nas iskreno pozvao na obraćenje, iskreni život s Kristom. Liturgijsko pjevanje predvodila je klapa Pasika, a liturgijska čitanja i molitvu vjernika čitali su ovogodišnji krizmanici.
Nakon svete mise klapa Pasika je održala i koncert u pastoralnom centru bl. Ivana Merza. Mnogobrojnu publiku su razveselili klapskom pjesmom izvodeći poznate hitove, te se čitava dvorana priključila i radosno pjevala. Klapi se pridružila i naša župljanka Lucija Šimunović na klaviru.
Nek nas na životnim putovima prati zagovor Svih Svetih.