PRVA VEČER TRODNEVNICE

img_2879U subotu 29. listopada započeli smo trodnevnicu povodom naših nebeskih zaštitnika Svih Svetih. Veliki broj ministranata u prvim klupama je u 17,30 započeo najprije molitvu krunice a onda i Gospine litanije. Za to vrijem pet svećenika, don Ivo Šutalo, don Anđelko Planinić, don Gordan Božić, Don Marko Šutalo i don Ante Čarapina su ispovijedali. U 18 sati započelo je slavlje svete mise koju je uz župnika don Marka predvodio don Ivo Šutalo, župnik iz Trebinja i Biskupski vikar Trebinjske biskupije. Liturgijsko pjevanje predvodio je zbor mladih koji vodi Slavica Eldić, a liturgijska čitanja su čitali također mladi iz župe. Don Ivo je u propovijedi pozvao sve vjernika da Isusa stave na prvo mjesto u svome život jer samo će onda ostalo biti na svome mjestu. Kroz primjer nam je još više nastojao ukazati na važnost redovit molitve  i kršćanskog svjedočenja.