Tečaj priprave za brak i prijava termina vjenčanja

TecajZa sklapanje sakramentalnoga braka potrebno je pohađati tečaj priprave za kršćanski brak. Najbolje je tečaj obaviti barem nekoliko mjeseci uoči vjenčanja.Također se tečaj može pohađati premda niste ženidbu najavili. Ove godine tečaj priprave za brak je za čitavi Stolački dekanat u Aladinićima, 4.-6. ožujka, tri večeri od 19 do 21 sat. Molim sve vas mlade koji se namjeravate u ovoj godini vjenčati, da se na vrijeme prijavite za ovaj tečaj. Ako vam ne odgovara ovaj termin, ima termina i u drugim mjestima, pa možete doći u župni ured i vidjeti ostale termine ili pogledati na našem portalu, gdje se nalaze sva mjesta i termini tečajeva za brak u našoj biskupiji.
Molio bih sve one koji se namjeravaju vjenčati u našoj župi, da na vrijeme dođu u župni ured i prijave svoj termin vjenčanja.