Adventski koncert u Stocu

Na četvrtu nedjelju Došašća, 20. prosinca 2015. u 16 sati, na Centru grada, u Stocu sve župe stolačkoga kraja Stolac, Rotimlja, Stjepan Krst, Aladinići, Prenj i Domanovići upriličile su na Centru tradicionalni Adventski koncert.Na početku je sve nazočne pozdravio stolački župnik don Rajko Marković, izrazio svima srdačnu dobrodošlicu, zahvalio na lijepom odazivu, te svim izvođačima zahvalio na pripremljenom programu a onda pozvao da se oglase zvona i najave>Adventski koncert.
Na Centru kod „Jaslica“ u programu od sat i pol vremena župe su, pred brojnim okupljenim mnoštvom, izvele svoj adventski program u najljepšem svijetlu, uz pjevanje župnih zborova, skupina i klapa svih navedenih župa, na opće zadovoljstvo svega puka. Svaki zbor izveo je po dvije adventske skladbe. Sudjelovali su i naša dva zbora, dječji i veliki župni zbor.