Božićna sveta ispovijed za župu

04e628b8-f649-474c-8a2c-69f6d01706aeVrijeme Došašća jest vrijeme priprave na proslavu blagdana Isusovog rođendana. Najljepša priprava i dar koji možemo darovati ovog Božića jedni drugima, a tako i Bogu, jest čisto srce, srce koje oprašta i kojem se prašta. Stoga smo organizirali ispovijed, te nastojmo kao obitelj i župna obitelj pristupiti sakramentu ispovijedi.
Za ispovijed se treba pripraviti. Treba ispitati svoju savjest i to na ispovijedi reći. Za valjanu ispovijed potrebno je pet stvari kako bismo se dobro ispovjedili: promisliti grijehe, pokajati se za grijehe, odlučiti da se na njih nećemo vraćati, ispovjediti pravo i skrušeno sve svoje grijehe i izvršiti naređenu pokoru. Dogovorom u našoj ispovijednoj skupini svih svećenika odlučeno je da svaka župa ima po jedan dan, te zbog toga nema više onog večernjeg termina petkom. Termini za ispovijed su sljedeći:
Srijeda, 16. prosinca
9,00 Bobanovo