Pozdravna riječ

Leave a comment

Poštovani čitatelji ovoga našega Portala Svih Svetih! Otpočinjemo s objavljivanjem svega vrijednoga, lijepoga i dobroga, te zanimljivoga iz naše župe Svih Svetih u Aladinićima-Dubrave. Bit će tu teksta i slika kojima želimo prenijeti svoju poruku svim našim župljanima, napose onima koji su udaljeniji od nas i naše svakodnevnice. Isto tako, neka s nama žive i raduju se onome što nam je sveto i lijepo svi ostali dobronamjerni pohoditelji ovoga Portala. Vi uvijek nesmetano uđite i radosno iziđite noseći velike poruke koje i nas nose kroza život. Mi sve vas blagoslivljamo i radujemo se ako ste se obradovali skupa s nama. Mi vjerujemo u Isusa Krista koji je naš Put, Istina i Život, a on je i naš Mir.

Urednici Portala Svih Svetih

don Marko i don Ante