SUSRETI ZA MLADE

U subotu, 21. listopada u 19 sati u Pastoralnom centru bl. Ivana Merza organiziramo susret za mlade. Dragi mladi ovo je prvi susret u ovoj godini s novim župnikom. Stoga vas sve iskreno pozivamo da dođete na ovaj susret kako bismo mogli napraviti raspored naših ovogodišnjih susreta i bolje se upoznati.
Budući se bliži patron župe i proslava 40. obljetnice od osnutka župe, a to je vrlo blizu, pozivam vas na ovaj susret kako bismo se mogli dogovoriti oko organizacijskih stvari. Kao i dosadašnjih godina vi ste mladi imali veliku i važnu ulogu u ovoj organizaciji pa se nadamo da ćete i dalje pokazati svoju odgovornost i vjernost našoj župi. Radujući se našem susretu, sve vas srdačno pozdravljam i želim dobrodošlicu.