ZAVRŠNICA KATOLIČKE MALONOGOMETNE LIGE

Ovih dana završilo je natjecanje u Međužupnoj ligi Hercegovine, koja na ovim prostorima djeluje već 17 godina i u koju su uključene mnoge župe naših biskupija. Nakon svih odigranih utakmica, prvo mjesto ostvarila je župa sv. Ilije Proroka iz Stoca, dok je drugo mjesto ostvarila momčad iz župe Svih Svetih, Aladinići-Dubrave.
Ove dvije momčadi moći će se ove godine natjecati i na Završnici katoličke malonogometne lige Crkve u Hrvata, koja se održava svake godine u nekom drugom gradu i biskupiji. Ove godine, točnije od 25. do 28. svibnja 2017., održava za Završnica katoličkih malonogometnih liga (KMNL) Crkve u Hrvata u Mostaru i okolici (Čapljina, Čitluk, Široki Brijeg). U povodu održavanja Završnice KMNL-e Crkve u Hrvata Mostar i okolinu će posjetiti skoro tristotinjak igrača.
Mi ćemo kao župa ugostiti jednu od ekipa (oko 15 osoba), pa vas stoga molim dragi župljani da se javite, najkasnije do utorka, koji možete primiti na prenoćište četvrtak i petak nekoga u svoju obitelj.