USKRSNA ISPOVIJED STARIH I BOLESNIH ŽUPLJANA

Bliži nam se Uskrs, a to je prigoda za ispovijed starih i bolesnih župljana, koju smo planirali u utorak i srijedu, 4. i 5. travnja. Molimo vas da se, kao i do sada, skupite na jedno mjesto, kako bismo vas lakše ispovijedili budući da većina vas može prijeći do susjeda, te se s njima malo i popričati dok dumo ne dođe. Ako od zadnje ispovjedi ima netko tko ne može doći u crkvu, a rado bi se ispovjedio, neka ga ukućani prijave. Ovaj put ćemo ispovijedati i prije podne i poslije podne. Stoga dobro pogledajte raspored, a starije osobe mogu slobodno jesti i njih ne obvezuje euharistijski post. Raspored ispovijedanja je ovaj:
– Utorak, 4. 4.; od 8 – 12 sati – Bobanovo od I. do XIII. ulice;
od 14 – 18 sati – Kasarna, Hutovice, Lopini, Aladinići, Novo naselje,
te Pješivac Kula do Džakula.
– Srijeda, 5. 4.; od 8 – 12 sati – Jasoč Gornji i Donji do Perića, Stankovića i Kulaša;
od 14 – 18 sati od Boškovića do Rivina.