NEDJELJA SOLIDARNOSTI – 3. KORIZMENA

“Na prvom je mjestu kršćanska obveza duhovne povezanosti među dekanatima u domaćoj Crkvi u BiH, ali želimo da svećenici i vjernici također materijalno pomažu jedni drugima, koliko se može i hoće. Ovim molim sve župnike i njihove vikare i suradnike da na prikladan način animiraju vjernike barem tjedan dana prije Treće korizmene nedjelje, 19. ožujka 2017. a pogotovo na samu nedjelju prije Misnoga slavlja da sva milostinja skupljena na svim sv. Misama toga dana, bude namijenjena spomenutoj solidarnosti, a podijelit će se najpotrebnijim župama u BiH. Uvjeren da ćete ovom pozivu odgovoriti savjesno i nesebično, za dobro ove partikularne Crkve, zazivam na vas i na vjernike vama povjerene svaki Božji blagoslov po zagovoru sv. Josipa, zaštitnika Mostarsko-duvanjske biskupije.”
Ratko Perić, biskup